Sadzonki roślin ozdobnych w doniczkach.

Aktualności

8 kwietnia 2024
-
Aktualności

AgroRisk Polska dla brokerów
– wspólnie ubezpieczajmy polskich ogrodników

27 marca 2024 specjalnie dla brokerów współpracujących z polskimi ogrodnikami zorganizowaliśmy spotkanie szkoleniowe dotyczące ubezpieczenia szklarni, tuneli foliowych i upraw pod osłonami. W Pałacu Tłokinia koło Kalisza gościliśmy nie tylko pośredników ubezpieczeniowych, ale także reprezentantów Gartenbau-Versicherung, czyli ubezpieczyciela, którego wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski jest AgroRisk.

31 stycznia 2024
-
Aktualności

Owocne spotkania
na Targach Sadownictwa i Warzywnictwa w Kielcach

W dniach 17-18 stycznia mieliśmy przyjemność spotkać się z producentami warzyw i  owoców na największej imprezie branżowej w Polsce i tej części Europy.

24 listopada 2023
-
Aktualności

Współpraca z Polskim Stowarzyszeniem Centrów Ogrodniczych 

23 października 2023
-
Aktualności

Ubezpieczenia
w produkcji
pomidorów szklarniowych

10 października współorganizowaliśmy spotkanie z producentami pomidorów w Łaszkowie, gdzie mieliśmy możliwość zaprezentowania naszej oferty specjalistycznych ubezpieczeń dla branży ogrodniczej.

6 września 2023
-
Aktualności

Dziękujemy za spotkania podczas targów

W dniach 31 sierpnia do 2 września mieliśmy okazję spotkać się z Państwem na targach Zieleń to Życie w Warszawie.

Zieleń To życie targi

17 sierpnia 2023
-
Aktualności

Spotkajmy się na targach Zieleń to Życie

Podobnie jak w ubiegłym roku zapraszamy na nasze stoisko w czasie 30. Międzynarodowych Targów Roślin, Technologii Ogrodniczej i Architektury Krajobrazu Zieleń to Życie. To dobre miejsce na spotkanie, bezpośrednią rozmowę, wymianę doświadczeń oraz dowiedzenie się, dlaczego kilkanaście tysięcy ogrodników w Europie jest zadowolonych z bezpieczeństwa, które chcemy zagwarantować również Państwu.