24 listopada 2023
-
Aktualności

Współpraca z Polskim Stowarzyszeniem Centrów Ogrodniczych 

24 listopada 2023
-
Aktualności

Współpraca z Polskim Stowarzyszeniem Centrów Ogrodniczych 

Miło nam poinformować, że AgroRisk Polska został partnerem Polskiego Stowarzyszenia Centrów Ogrodniczych, które zrzesza właścicieli centrów ogrodniczych w Polsce i wspiera szeroko pojętą kulturę ogrodniczą. 22 listopada, podczas Walnego Zgromadzenia Polskiego Stowarzyszenia Centrów Ogrodniczych w Poznaniu, po raz pierwszy mieliśmy okazję spotkać się z członkami Stowarzyszenia, porozmawiać na temat zagrożeń towarzyszących im w codziennej działalności i przedstawić naszą ofertę specjalistycznych ubezpieczeń ogrodniczych.

Centra ogrodnicze to miejsca, w których wiele się dzieje i każdego dnia odwiedzane są przez setki klientów. Są one narażone nie tylko na negatywne skutki ekstremalnych zjawisk naturalnych, takich jak grad i huragan, ale i na działanie ognia, wystąpienie awarii technicznych, kradzieży z włamaniem czy zalania wodą wodociągową.

Specjalistyczne ubezpieczenie ogrodnicze HORTISECUR®G to zindywidualizowana i najlepsza ochrona dla centrum ogrodniczego. Modułowa budowa ubezpieczenia pozwala na wybór tego, co według właściciela centrum ogrodniczego jest najważniejsze dla jego biznesu i co chce ubezpieczyć. Może być to budynek, jego wyposażenie, towary handlowe, szklarnie i tunele foliowe, w których produkowane są rośliny, a także same rośliny.

Specjaliści AgroRisk Polska chętnie pomogą i doradzą, a ostatecznie przygotują ofertę szytą na miarę dla konkretnego centrum ogrodniczego.

Chcesz poznać szczegóły oferty, która uwzględni specyfikę Twojego centrum ogrodniczego?

Zapraszamy do kontaktu